Menü Kapat

Faaliyet Alanlarımız

Koçluk Hizmetleri

Koçluk uzmanlığımız, takım koçluğu, yönetici koçluğu, bireysel koçluk, profesyonel gelişim, iş yeri dinamikleri ve kendini keşfetme gibi çeşitli bağlamlara uzanıyor. Birlikte özel ihtiyaçlarınızı keşfedeceğiz ve koçluğun siz veya kuruluşunuz için en uygun seçenek olup olmadığını belirleyeceğiz.

Koçluk Eğitimleri

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ünvanlandırılmış ve Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Profesyonel Koçluk Yeterlilik Sertifikası sahibi eğiticilerimizle en yüksek kalitede koçluk hizmetleri sunuyoruz.

Avrupa Birliği Eğitim Projeleri

Bir Proje Danışmanlığı firması olarak, AB’nin eğitim, gençlik ve spor hibe programı konusunda uzman rehberliği ve desteği sağlıyoruz. Kurum ve kuruluşlara proje yazma, ortak belirleme, proje yönetimi ve uygulama konularında yardımcı oluyoruz.

  • Kişi ve Kuruluşların Proje Yazma Sürecinde Süpervizyon
  • Organizasyonlar için proje yazmak
  • Proje Yönetimi
  • Eğitmen & Araştırmacı Olarak Proje Uygulaması

AB Proje Danışmanlığı

Bir Proje Danışman firması olarak, AB’nin eğitim, gençlik ve spor hibe programında gezinme konusunda uzman rehberliği ve desteği sağlıyoruz. Kurum ve kuruluşlara proje yazma, ortak belirleme, program önceliklerine uyum sağlama, proje yönetimi ve uygulama konularında yardımcı oluyoruz.

Yapı ve Peyzaj

Hayallerinizdeki peyzajınızı tasarım mühendislerimizin deneyimleriyle buluşturup uygulamalarınızı da gerçekleştiriyoruz. Alanında tecrübeli teknik ve saha ekibimiz ile peyzaj mimari ve uygulama hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel Sera Kurulumu ve Tasarımı

Sürdürülebilirliğe önem veren firmamız bulunduğunuz bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda tasarım ve uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Profesyonel sera kurulumları ve tasarımları kapsamında anahtar teslim sera hizmetleri ve sera proje danışmanlığı, sera sistemleri ve otomasyonları kurulumları yapıyoruz.

KKYDP ve İPARD Danışmanlık

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı ve Avrupa Birliğinin desteklediği kırsal kalkınmayı hedefleyen projelerinizde sermayenize ve projenize değer katarak başvuru aşamanızdan projenizin sonuna kadar hizmet vermekteyiz.

İç Mimarlık Hizmetleri

İç mimari projenizin sürecini yöneten aracı kurumlara ihtiyaç olmadan tasarım aşaması başta olmak üzere üretimden montaj teslimine kadar projenin tüm operasyonel yönetimi tarafımızdan koordine edilerek kusursuz ve eksiksiz olarak tamamlanmaktadır.