Menü Kapat

İç Mimari

Edindiği uygulama tecrübelerinden yola çıkarak, fen ve mühendislik bilgilerinin sentezi ile ekonomiyi de göz önünde bulundurarak, mühendislik sistemleri tasarlayan, projelendiren ve uygulayan firmamız, alanında kalitesi ve kurumsallığı ile tanınan bir firma olma amacını gütmektedir.

İç mimari projenizin sürecini yöneten aracı kurumlara ihtiyaç olmadan tasarım aşaması başta olmak üzere üretimden montaj teslimine kadar projenin tüm operasyonel yönetimi tarafımızdan koordine edilerek kusursuz ve eksiksiz olarak tamamlanmaktadır.

İÇ MİMARİ HİZMETLERİ

Hayallerinizdeki yapıyı sizler için tüm detayları ile tasarlayarak uygulamalarımızla hayallerinizi buluşturuyoruz. Yaşam alanlarını dekore ederken, binanın yapısından ziyade, estetik unsurlarla donanım sağlamak iç mimarların işidir. Kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak kişisel zevk ve beğeniler, ihtiyaçlar, doğrultusunda uygulanacak stil ve tarza göre düzenlenir. Kapsamlı bir düzenleme için profesyonellerden destek aldığınızda, plan düzleminde tefriş yapılır. Bir oda düzenlenirken kapı girişi ve pencere konumları göz ardı edilmez. Doğal ışık ihtiyacını maksimum seviyede karşılayacak bir düzen oluştururken, kullanım ihtiyaçlarına göre oturma odaları, yemek alanı, çalışma alanları vb. konumların ışık ihtiyacı ve diğer kullanım alanları ile ilişkileri planlamaya dâhil olur.