Menü Kapat

Koçluk Hizmetleri

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından İlişkili Sertifikalı Koç (ACC) ve Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu Profesyonel Koçluk Yeterlilik Sertifikası sahibi bir oluşum olarak en yüksek kalitede koçluk hizmetleri sunuyoruz.

“Nereye gideceğini bilmeyen denizci için elverişli bir rüzgar yoktur.” – Seneca

“Taşıma” anlamına gelen “koç” teriminden türetilen koçluk, belirli, iyi tanımlanmış sonuçlara ulaşmaya veya yeni farkındalık biçimleri ve kişisel/profesyonel gelişimi teşvik etmeye yol açabilen bireysel bir yolu temsil eder.

Kişisel koçluk hizmetlerimiz, somut sonuçlara ulaşmak için bir yol haritası sunar. İster topluluk önünde konuşma becerilerini geliştirmek, ister bir üniversite sınavını geçmek veya istenen iş sonuçlarına ulaşmak olsun, belirli hedeflerinize göre gerekli adımları, zaman çizelgelerini ve araçları birlikte tanımlayacağız. Yolculuğunuz boyunca motivasyon ve destek sağlayacağız ancak asla yolunuza çıkmayacağız veya sizi başka bir yere yönlendirmeyeceğiz.

Kişisel koçluk, kişisel gelişim ve kendini keşfetmeye odaklanır. Kendinizi ve etrafınızdaki dünyayı gerçekten dinleme yeteneğinizi güçlendirmeye inanıyoruz. Bu süreç, siz her gün hayat hikayenizi yazarken, başkalarının beklentileri tarafından tanımlanan duygudan bağımsız olarak daha derin bir farkındalık ve mevcudiyet geliştirir.

Koçluk uzmanlığımız, takım koçluğu, yönetici koçluğu, bireysel koçluk, profesyonel gelişim, iş yeri dinamikleri ve kendini keşfetme gibi çeşitli bağlamlara uzanıyor. Birlikte özel ihtiyaçlarınızı keşfedeceğiz ve koçluğun siz veya kuruluşunuz için en uygun seçenek olup olmadığını belirleyeceğiz.

“Bütünsel Yaşam Koçluğu”

– Koçlukta Bütünsel Dönüşüm Modeli,
– Bireysel Farkındalık Penceresi,
– Sistem Yaklaşımı,
– Çatışan Değerler Çalışması,
– Sabotajcı Çalışması,
– İnsan Karakteri ve Odak Noktaları,
– Vizyon, Misyon, Değerler Çalışması,
– SWOT Analizi ve Stratejileri Belirleme,
– Planlama ve Zaman Yönetimi Çalışması,
– Değişime Koçluk,
– Sınırlara Koçluk,
– Yaşamdaki Dengeye Koçluk,
– Koçlukta Beden Dili Kullanımı,
– Yaşam Koçluğunda Kullanılan NLP Teknikleri,
– Yetişkin Testleri,
– Yaşam Koçluğunu Meslek Olarak Hayata Geçirmek.

Ayrıntılı bilgi için whatsapptan ulaşabilirsiniz +393477388685.