Menü Kapat

TORO YAPI Ltd. Şti.

TORO YAPI, mühendislik hizmetleri, yapım işleri, profesyonel, teknolojik sera kurulumları ve tasarımları alanında uzmanlaşmış öncü bir şirkettir. Bütünsel bir bakış açısıyla müşterilerimiz için sürekli gelişim, yenilik, dönüşüm ve yeni fırsatlar yaratıyoruz. Koçluk ve Avrupa Birliği proje programlarıyla güçlendirdiğimiz hizmetlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en etkin şekilde karşılamayı ve çalışmalarımıza sürdürülebilir bir değer katmayı hedefliyoruz.
 
Misyonumuz, alanımızdaki her türlü teknik olanağı kullanarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, yönetmelikler ve ilgili şartnameler doğrultusunda karşılamaktır. Edindiğimiz uygulama tecrübeleriyle birleştirerek, fen ve mühendislik bilgilerini sentezleyerek ekonomiyi de göz önünde bulunduran mühendislik sistemleri tasarlayan, projelendiren ve uygulayan bir firma olmayı hedefliyoruz.
 
Koçluk hizmetleri, eğitim ve AB projeleri danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimize kapsamlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş eğitim programları ve projeler geliştirerek, onların başarısını desteklemeye odaklanıyor.
 
Kalite ve kurumsallıkla tanınan bir firma olma amacıyla ilerliyoruz. Doğaya ve çevreye duyarlılık, mesleki ve etik değerlere sahip olmak, araştırmayı ve öğrenmeyi ilke edinmiş teknik ekibimizle TORO YAPI olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde sürekli gelişimi ve yeniliği ön planda tutuyoruz.
 
Sürekli gelişen ve ilerleyen teknolojiyle birlikte sektördeki liderliğimizi pekiştirirken, çevreye ve insana duyarlılıkla geleceğe değer katma yolculuğumuzda daha nice başarılı projelere imza atmayı amaçlıyoruz.
 
Biz; faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, yaptığımız işi en iyi şekilde, etik değerlere, uluslararası standartlara ve mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz. Çalışmalarımıza bu temel yaklaşımla başlıyor ve bu anlayıştan taviz vermeden genç ve dinamik ruhumuzla projelerimizi tamamlıyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Biz; faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, yaptığımız işi en iyi şekilde, uluslararası standartlara ve mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz. Çalışmalarımıza bu temel yaklaşımla başlıyor ve bu anlayıştan taviz vermeden genç ve dinamik ruhumuzla projelerimizi tamamlıyoruz.

VİZYONUMUZ 

Ülkemizde gösterdiğimiz başarılara ve yurt dışı projelerimize yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek öncü olmak. 

MİSYONUMUZ 

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, İçinde yaşadığımız topluma, çevreye ve gelecek kuşaklara daha iyi bir yarın inşa edebilmek için, sürdürülebilirliği iş stratejimizin odağına koyuyor, kaynakların sorumlu kullanımına önem veriyoruz.